Сергію Шкарлету вручено нагрудний знак та посвідчення «Заслужений діяч науки і техніки України»

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вручив ректорові Чернігівського державного технологічного університету, доктору економічних наук, професорові Сергію Шкарлету нагрудний знак та посвідчення «Заслужений діяч науки і техніки України».


Як повідомляє прес-служба МОН, це почесне звання Сергію Шкарлету присвоєно, відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю.

Зазначимо, що почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоюється науковим працівникам, які мають науковий ступінь доктора та видатні праці в галузі науки і техніки,  дизайну та ергономіки, що дістали міжнародне визнання, за підготовку висококваліфікованих наукових кадрів.

Біографічна довідка:

Шкарлет Сергій Миколайович народився в м. Коканд, Ферганської області, Республіка Узбекистан, 19 жовтня 1972 року.

З квітня 1995 року до вересня 1995 року працював інженером-конструктором Ніжинського НВК «Прогрес». З липня 1996 року до серпня 1996 року працював асистентом на кафедрі менеджменту у Чернігівському технологічному інституті. З вересня 1996 року до травня 1998 року працював викладачем кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському технологічному інституті. З червня 1998 року до квітня 2001 року працював старшим викладачем кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті. З червня 1999 року до липня 2003 року працював проректором з навчально-виховної роботи у Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету (за сумісництвом). З квітня 2001 року до липня 2003 року працював доцентом кафедри економетрії обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті. З липня 2001 року – ректор Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. З вересня 2006 року – професор кафедри менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. З травня 2010 року – ректор Чернігівського державного технологічного університету.

Автор понад 120 наукових робіт. Експерт-виконавець майже десяти міжнародних проектів. Стаж науково-педагогічної діяльності складає близько 20 років.


Поділіться з друзями:   

Останні новини