НТУУ «КПІ» став кращим українським технічним ВНЗ за рейтингом журналу «Деньги»

Журнал «Деньги» оприлюднив черговий – вже шостий за ліком – рейтинг українських ВНЗ по п’яти категоріях фахівців, яких вони випускають: за економічними, юридичними, гуманітарними, технічними та будівельними спеціальностями.


Перше місце в рейтингу українських університетів, які готують фахівців технічних спеціальностей, знов обійняв Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»!

До першої п’ятірки кращих українських ВНЗ, у яких здійснюється підготовка таких спеціалістів, увійшли також Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний авіаційний університет і Національний університет «Львівська політехніка».

Методика оцінювання університетів, яку обрав журнал, була доволі простою: працівники редакції склали п’ять списків навчальних закладів, розіслали їх провідним роботодавцям відповідних галузей і попросили розставити оцінки від «0» до «10» напроти кожного вишу. Оцінка «0» мала означати, що випускника цього університету роботодавець не взяв би на роботу за жодних обставин, «10» – що людину, яка закінчила цей університет, взяли б обов’язково, і, можливо, навіть запропонували б їй зарплату вищу, ніж середня для молодого фахівця по ринку. В залежності від суми балів, які набрав той або інший виш, вони отримали місце в рейтингових списках. При цьому списки ВНЗ були відкритими, тобто роботодавці могли самостійно вносити до них назви відсутніх там університетів і на власний розсуд виставляти їм оцінки.

Варто зауважити, що місце для НТУУ «КПІ» знайшлося в перших десятках кращих університетів країни ще за двома напрямами підготовки: за економічним – четверте місце, і за будівельним – шосте.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...