Студенти-медики повинні мати вільне працевлаштування, - Олександр Співаковський

Про це, під час засідання Погоджувальної ради, повідомив Перший заступник голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.


Він закликав колег-депутатів проголосувати законопроект №3312 «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо працевлаштування випускників)».

«Давайте зупинимо цей останній механізм радянської системи щодо примусового відпрацювання студентами-медиками. Наші студенти, закінчуючи виші, повинні мати вільне працевлаштування», – сказав Співаковський.

Він також звернувся до Голови Парламенту внести до порядку денного законопроекти: №4477 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук», №4718 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ)», №3833 «Про внесення змін до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (щодо надання притулку бездомним особам)».

Окрему увагу Олександр Співаковський приділив законопроектам, які стосуються системи профтехосвіти: №3831-2 Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти», №4365 Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів в комунальну власність.

«За останні два місяці тільки два законопроекти були прийняті. Прошу ці питання розглянути одним блоком у четвер зранку», – додав депутат.


Поділіться з друзями:   

Останні новини