Національний фармацевтичний університет отримав відзнаки на Восьмому Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «World Edu».


Організатором заходу традиційно виступила Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Це, зокрема, 95 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ; 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 350 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 55 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 26 виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

За результатами участі у рейтингових конкурсах Національний фармацевтичний університет виборов Почесне звання Лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику», та отримав іменну відзнаку ректору НФаУ, академіку НАН України В.П. Черних – «За впровадження інноваційних технологій для підвищення якості освітнього процесу». Крім того, НФаУ був нагороджений дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності».


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...