Без стипендії студенти будуть працювати, а не навчатись, - Олександр Співаковський

Перший заступник голови комітету ВРУ з питань освіти і науки, народний депутат України Олександр Співаковський наголошує, що стипендія студенту потрібна для того, щоб не відволікатись від навчання.


“Проектом бюджету наступного року буде передбачено два види стипендій: соціальні та академічні. Стипендіальний фонд буде збільшено на 576 млн. грн. Раніше соціальних стипендій було не більше ніж на 1 млрд грн., а тепер це буде 2 млрд грн. Мінсоцполітики повинне займатись соціальними стипендіями, а не вузи чи Міносвіти, бо саме там знають як визначити потрібну категорію осіб”, - зазначив він у інтерв'ю на телеканалі "Рада".

“Коли студент іде до університету, то він має бути забезпечений харчуванням та житлом, лише у цьому випадку він матиме можливість навчатись. Соціальна стипендія при цьому повинна виплачуватись лише тоді, коли студентом виконано навчальний план. Якщо цієї стипендії не буде, то він буде працювати і в результаті цього погано навчатись”, - наголосив Співаковський.

На думку нардепа, видача аби якого диплому, не повинна бути метою навчання в університеті, тому людина повинна мати можливість навчатись, а не працювати.


Поділіться з друзями:   

Останні новини