Студенти Львівської політехніки отримали ще одну лабораторію програмного забезпечення

Напередодні нового навчального року в Національному університеті «Львівська політехніка» з’явилася нова сучасна лабораторія програмування для вбудованих та мобільних платформ.


Сталася ця непересічна подія на кафедрі програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій завдяки допомозі Львівського кластера інформаційних технологій та бізнес-послуг, який інвестував у цей проект майже 50 тисяч гривень. До створення лабораторія долучились компанії Arivo Solutions, Eleks, Itera Consulting, N-iX та SoftServe, повідомляє прес-служба Національного університету «Львівська політехніка».

Під час урочистого відкриття лабораторії виступили проректор з науково-педагогічної роботи університету професор Дмитро Федасюк та директор Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій професор Микола Медиковський, які подякували представникам фірм за надане сучасне обладнання, за допомогою якого студенти набагато швидше освоюватимуть навчальну програму.

Виконавчий директор Львівського кластера інформаційних технологій та бізнес-послуг, випускник Львівської політехніки Степан Веселовський наголосив, що обладнання навчальної лабораторії комп’ютерами Apple Mac Mini дасть змогу студентам здобути знання та практичні навички з дисциплін «Програмування для мобільних платформ» та «Інженерія програмного забезпечення для вбудованих та мобільних систем».

Йдеться, зокрема, про ознайомлення з особливостями програмування для мобільної платформи iOS на мові Objective-C в середовищі Xcode, розробкою та відлагодженням власних мобільних застосунків для пристроїв iPhone та iPad, вивчення особливостей проектування, розробки та тестування програмного забезпечення для мобільної платформи iOS, а також сучасних бібліотек та інтерфейсів тощо.

Обладнання навчальної лабораторії платами FriendlyARM дасть змогу студентам здобути знання та практичні навички в межах дисципліни «Інженерія програмного забезпечення для вбудованих та мобільних систем».

Родзинкою свята став виступ студентки-відмінниці Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Христини Андрухів, яка... майстерно зіграла на флейті фрагмент композиції «Memory» британського композитора Ендрю Ллойда Веббера. Виявляється, крім успішного навчання професії інженера-програміста (до речі, дівчина вже працює в одній із ІТ-компаній), вона одночасно вчиться ще й у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка. Такому різноманіттю обдарованості не можна не позаздрити!


Останні новини