Сьогодні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів

У понеділок, 11 липня, українські виші починають приймати від вступників заяви, які цього року можна надсилати лише в електронному форматі.


Прийом заяв у від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 18.00 годині 27 липня

Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується о 18.00 годині 20 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 18 липня до 27 липня.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18.00 20 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 21 липня до 28 липня 2016 року.

Рейтинговий список вступників буде оприлюднено не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Головним нововведенням цьогорічної вступної кампанії є те, що у попередні роки абітурієнти могли подавати 15 пакетів документів лише в п’ять університетів, а цього року випускники зможуть подати 15 заяв на п'ять різних спеціальностей у будь-які університети.

Подавати електронні заяви на вступ можна буде через сервіс ez.osvitavsim.org.ua, який дозволить це зробити з 11 липня.

Міносвіти опублікувало минулого тижня покрокові інструкції по роботі з електронним вступом, що дозволить абітурієнтам без проблем подати документи.

Якщо у абітурієнта виникнуть проблеми з подачею документів через електронну систему, то він зможуте звернутись до будь-якого університету, де  працюють консультаційні пункти, у яких можна буде подати документи до будь-якого вишу.


Поділіться з друзями:   

Останні новини