У НУХТ працює Літня Школа у рамках реалізації проекту Жан Моне Модуль EcoPro

7-8 червня 2017 р. у Національному університеті харчових технологій (НУХТ) у рамках реалізації проекту Жан Моне Модуль EcoPro активно працює Літня Школа, модуль програми Еразмус+ «Інструменти, політика та кращі практики захисту довкілля у Європейському Союзі: виклики для України».


До участі у заході були запрошені представники державних органів влади та місцевого самоврядування, виробництва, громадських організацій, викладачі, дослідники та студенти.

На обговорення винесені питання: сучасні принципи та інструменти реалізації екологічної політики ЄС; загальне та галузеве екологічне законодавство ЄС; кращі практики у сфері охорони навколишнього середовища у державах-членах ЄС; принципи екологічної політики ЄС у рамках стратегії сталого розвитку; порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України; гармонізація українських стандартів до стандартів та норм ЄС.

Доповідачі першої частини Літньої Школи познайомили слухачів із особливостями проектів Жана Моне, політико-правовими засадами функціонування ЄС, базовими принципами формування екологічної політики ЄС і вимогами до якості та безпеки харчових продуктів в Україні та ЄС.

Серед доповідачів – проректор з міжнародних зв’язків та інтеграції НУХТ Ярослав Засядько, голова Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції Ірина Сікорська, професор кафедри біохімії та екологічного контролю НУХТ, координатор проекту Ігор Якименко, керівник відділу тестування Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Ніна Кільдій, директор Національного центру токсичних сполук у навколишньому середовищі  (RECETOX), Університет Масарика (Брно, Чеська Республіка) Катерина Себкова. Остання надзвичайно зацікавила слухачів доповіддю щодо законодавчої системи ЄС у галузі хімічних забрудників.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...