У межах проєкту United24 у НБУ відкриють рахунок МОН для потреб освіти і науки

Сьогодні, 13 травня 2022 року, уряд схвалив зміни до постанови про використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України.


Зокрема, в межах проєкту United24 буде відкрито поточний рахунок МОН для надходження коштів на потреби освіти і науки, - інформує прес-служба Міносвіти.

Через великі руйнації в областях, де відбувалися воєнні дії, відновлення закладів та установ освіти потребують великого обсягу видатків. Водночас, у зв'язку із повномасштабним військовим вторгненням рф, у 2022 році видатки Міністерства освіти і науки скоротили майже на 15 %.

Відкриття рахунку МОН дозволить отримувати кошти у національній та іноземній валюті від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійну пожертву, гуманітарну допомогу, гранти та дарунки для вирішення найбільш нагальних проблем в галузі освіти і науки.

United24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яка має на меті підтримку України, введена в дію 5 травня 2022 року.

Кошти, які надходять на рахунки Національного банку України, профільні міністерства спрямовують на найважливіші потреби.

«Підтримати українську освіту та допомогти її відновити можна в межах ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським проєкту United24. Офіційна платформа захищає від затримок, шахрайства та посередників і, найголовніше, – працює прозоро. Відтепер кожен охочий може зробити свій внесок у підтримку української освіти, щоб наші діти продовжували навчальний процес, а викладачі могли надавати якісні освітні послуги», – повідомляє Сергій Шкарлет.

Серед пріоритетних потреб Міністерства освіти і науки:

  • засоби навчання;
  • компʼютерне та інше обладнання;
  • програмне забезпечення;
  • освітні програми та інструменти;
  • шкільні автобуси.

Крім того, окремою глобальною потребою є відновлення закладів та установ освіти і науки.


Поділіться з друзями:   

Останні новини