НФаУ отримав відзнаки на міжнародній виставці навчальних закладів

24-26 жовтня 2017 р. НФаУ взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці «World Edu» (м.Київ).


За результатами участі у рейтингових конкурсах заходу Національний фармацевтичний університет отримав диплом та золоту медаль у номінації «Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки», диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу. Також іменну подяку за активну організаторську діяльність із упровадження інновацій у оновлення змісту освіти отримала в.о. ректора А.А. Котвіцька.

У цьому році масштабний захід зібрав 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини.

Сферу освіти представили: 12 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій; 93 українських ВНЗ, наукові установи, коледжі; 369 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів обласних і міських органів управління освітою; 79 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 32 виробника і постачальника засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

У рамках виставки відбулася тематична програма, завдяки якій учасники заходу спілкуватися, ділилися досвідом та здобутками, презентувати свій заклад у форматі конференцій, семінарів, майстер-класів тощо.


Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...