Першокурсники-іноземці пройшли посвяту у студенти НФаУ

4 грудня 2019 р. відбувся урочистий захід «Посвята у студенти НФаУ» для першокурсників факультету з підготовки іноземних громадян.


Національний фармацевтичний університет – інтернаціональний заклад вищої освіти. Перші іноземні студенти прибули навчатися фармації ще на початку 60-х років минулого століття. За ці роки сформувалися певні традиції. НФаУ випустив не одне покоління фармацевтів іноземців, є навіть цілі «династії», коли фармацевтичну освіту в НФаУ отримували батьки і діти.

На сьогодні у Національному фармацевтичному університеті навчається 1,5 тис. іноземних студентів з 42 країн світу.

З вітальним словом та теплими привітаннями до присутніх звернулися ректор НФаУ, проф. А. А. Котвіцька, перший проректор, доцент А. І. Федосов, декан факультету з підготовки іноземних громадян, доцент С. Г. Калайчева.

Під час заходу відбувалася онлайн трансляція, завдяки якій батьки, рідні та друзі студентів з різних куточків світу теж змогли долучитися до свята. Своїми очами вони побачили, як в українському Харкові проходила церемонія посвяти їх дітей у студенти, та мали можливість для привітання першокурсників у прямому етері.

Музичні та танцювальні номери творчих колективів культурного центру НФаУ стали першим кроком іноземних студентів до знайомства з традиціями університету та українською культурою.

Аксенія Калініна


Поділіться з друзями:   

Останні новини