У двох вузах Львова за 10 місяців знайшли півсотні «липових» дипломів

У вузах зазначають, що в останні роки до них стали частіше звертатися як державні, так і приватні структури, щоб перевірити документи про вищу освіту своїх працівників.


«Цього року до нас надійшло понад 700 запитів, але на 2 100 чоловік, від різних структур з перевірки дипломів. Я не можу сказати, що ми виявляємо багато фактів підробок, але і не без цього. У 2011 році таких зафіксували вже більше десятка », - заявив в ефірі ток-шоу« Відверта розмова »перший проректор ЛНУ ім. І. Франка Василь Височанський.

Разом проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Львівська політехніка» Дмитро Федасюк заявив, що в їхньому вузі «липових» дипломів році виявлено більше.

«Ми в цьому році вже 350 звернень і близько трьох десятків випадків, коли достовірність дипломів не підтвердилася», - підкреслив Федасюк.

Нагадаємо, під час перевірки дипломів працівників Львівської міської ради виявилося, що Ігор Гуменчук при працевлаштуванні представив фальшивий диплом НУ «Львівська політехніка».

Відповідно, від НУ «Львівська політехніка» мерія міста отримала інформацію, що диплом серії КА № 024782 від 30.06.1997 року університет «Львівська політехніка» не видавав.

Крім того, раніше за фальшивий диплом був звільнений начальник управління освіти Львівської міської ради Володимир Огура. Всі матеріали по ньому передані правоохоронним органам.

Джерело: «ZAXID.NET»


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...