У НФаУ провели виставку творчих робіт співробітників та студентів

Весняна погода повною мірою заявила про себе сонцем, теплом і готовністю до оновлення.


Від природи не відстає і Національний фармацевтичний університет: 5-12 березня 2015 року в читальній залі Наукової бібліотеки пройшла традиційна виставка творчих робіт співробітників та студентів НФаУ і Коледжу НФаУ «Весняне натхнення».

Захід, що був започаткований з ініціативи ректора НФаУ, професора В.П. Черних шість років тому, організували профспілка співробітників НФаУ, профспілка студентів НФаУ та Наукова бібліотека НФаУ. Раніше експозиція тривала тільки один день і розміщувалася в холі університету. На прохання студентів і співробітників, які хотіли би детальніше ознайомитися з експозицією, цьогоріч витворами мистецтва можна було насолодитися у затишній читальній залі протягом тижня.

Весняний настрій відвідувачам дарували чудові вишивки, малюнки, іграшки, вироби з підручних матеріалів, плетені речі як постійних учасників, так і новачків, які вже з самого початку гідно заявили про себе. Були представлені роботи у найрізноманітніших техніках: декупаж, квілінг, флористика, випалювання на дереві, валяння з вовни; вишивка хрестиком, стрічками, бісером; кавове дерево, вироби з коксової шкарлупи, скринька й ваза з макаронів, рису та інших подібних продуктів… Всього й не перелічити!

Слід зауважити: щороку приймаються тільки нові, унікальні твори, жоден з них не був представлений на попередніх п’яти виставках. Знову в конкурсі брали участь діти співробітників НФаУ, демонструючи свою майстерність та неперевершену фантазію, і студенти Коледжу НФаУ, які відрізняються своїм позитивом і творчою натхненністю.

Відгуки відвідувачів формують змагальну складову заходу. За їх результатами та за рішенням авторитетного журі визначаються автори кращих робіт у кількох номінаціях. В якості нагороди – почесні грамоти та грошові призи. Але головне – це можливість проявити себе, залишити часточку свого натхнення у матеріальному втіленні, порадувати людей весняним настроєм.

Фото:


Поділіться з друзями:   

Останні новини