Міносвіти не повинне складати рейтингів університетів, - Олег Шаров

На думку директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олега Шарова, складати рейтинги повинні незалежні агентства.


Про це він заявив учора, 14 вересня, в Українському кризовому медіа-центрі під час обговорення “Рейтингу прозорості університетів 2016”, підготовленого аналітичним центром в Українському кризовому медіа-центрі.

Продукт від СEDOS претендує на те, щоб стати третім всеукраїнським рейтингом вищих навчальних закладів, про що заявив директор департаменту вищої освіти Міносвіти Олег Шаров. За його словами, саме за цими рейтингами керуватимуться і МОН Україи, і Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), організовуючи свою роботу щодо покращення ситуації у вищій освіті.

“Цей рейтинг повинен розвиватись та охопити більшу кількість навчальних закладів, він повинен бути стабільним і поступово підтягуватись до задоволення Берлінським критеріям ранжування”, - наголосив Шаров.

“Міністерство не повинне займатись рейтингами вишів, бо для міністерства це протиприродно. Раніше існував рейтинг складений міністерством та його багато критикували, але він був офіційний. Рейтинги повинні бути незалежними і їх повинно бути достатньо багато. А державні установи повинні використовувати їх для своєї діяльності”, - зазначив він.

Нагадаємо, “Рейтинг прозорості університетів 2016” був підготовлений аналітичним центром CEDOS протягом лютого - липня 2016 року на основі контент-аналізу інформації, оприлюдненої на офіційних сайтах університетів, їхніх факультетів та кафедр.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...