До індійських студентів ЗДМУ завітав із лекціями професор Шарма Вайбав

Професор Шарма Вайбав, доктор медицини з медичного коледжу Агро (Індія), завітав у Запорізький державний медичний університет, щоб прочитати ряд лекцій для індійських студентів, які завершують навчання в ЗДМУ і планують пов’язати свою професійну діяльність з роботою в медичній галузі рідної країни.


Адже обов’язковою вимогою для цього є передусім складання іспиту FMGE тими студентами, хто отримав медичну освіту за кордоном.  Такі випробування  складають двічі на рік, й підготовка для цього має бути на високому рівні. Від якості екзаменаційних результатів  прямо пропорційно залежить і місце роботи, й імідж лікаря, і подальша його кар’єра.

Доктор Вайбав на тонкощах іспитів такого ґатунку розуміється, тому прибув у ЗДМУ поділитися зі студентами знаннями з фізіології та судової медицини – він фахівець у цих галузях. Щодня впродовж тижня  він начитує по шість годин лекцій. Згодом приїдуть індійські фахівці з  інших дисциплін. Усю роботу спрямовує і фінансує партнер ЗДМУ з набору студентів "NEO INSTITUTE OF MEDICAL SCIENCES AND TECHNOLOGY LIMITED".

В аудиторії №1 першого гуртожитку  збираються не лише шестикурсники, приходять усі бажаючі, адже згодом такі іспити чекають кожного, і почути професора зі своєї далекої батьківщини приємно й корисно. Це лише один з широкого спектру пріоритетів, який ЗДМУ люб’язно надає іноземним студентам, які навчаються в університеті.


Поділіться з друзями:   

Останні новини


Новини партнерів:

загрузка...
Loading...