Вітчизняні студенти успішно представили Україну на міжнародній арені

Під час закриття Всесвітніх студентських ігор доріжками стадіону «Казань-арена» гордо крокувала і українська делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, членом Національного олімпійського комітету Євгеном Баженковим.

З-поміж понад 160 країн збірна України завершила змагання на шостому загальнокомандному місці (12 золотих, 29 срібних і 36 бронзових медалей). За кількістю нагород Україна розділила третю позицію з командою Китаю (77 медалей), повідомляє прес-служба МОН.

У загальному медальному заліку перемогла збірна Росії – 155 золотих, 75 срібних і 62 бронзові медалі. На другому місці фінішували спортсмени Китаю, на рахунку яких 26 золотих, 29 срібних і 22 бронзові нагороди. Третьою стала команда Японії (24-28-32).

Казань передала естафету корейському місту Кванджу, яке прийматиме Універсіаду 2015 року.